20170803 014356

Marcin Rokosz - trener tenisa

Licencjonowany trener Polskiego Związku Tenisa (nr licencji ROK1633862).

Członek międzynarodowego stowarzyszenia trenerów tenisa: C-level Coach, GPTCA (Global Professional Tennis Coach Association).

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Wrocławiu. Pasjonat tenisa od najmłodszych lat.

Niemal dwa lata związany z Akademią Trenerów Tenisa, w której pracował przy organizacji największych w Polsce konferencji tenisowych oraz kursów trenerskich i instruktorskich.

Swoją karierę związaną z tenisem zamierza realizować jako trener, ponieważ to właśnie uczenie innych i obserwacja ich postępów sprawia mu największą satysfakcję. Wie, że może zarażać pasją do tenisa innych i to sprawia, że kocha swoją pracę.

W naszym klubie naucza adeptów naszej Akademii Tenisa, prowadzi zajęcia indywidualne z dorosłymi oraz występuje w roli sparingpartnera dla naszych Klubowiczów.

Poza Tenisem uwielbia piłkę nożną oraz siatkówkę. Ostatnio pokochał także mało popularny w Polsce sport – padel, czyli gry łączącej w sobie squash i tenis.

W wolnych chwilach gra na gitarze.

sebastian

Sebastian Adamczewski - instruktor tenisa

Instruktor tenisa i rekreacji ruchowej, posiada certyfikat Physical Recreation Instructor in Tennis, uprawniający go do pracy w charakterze instruktora tenisa w Polsce i zagranicą. Z wykształcenia jest nauczycielem wychowania fizycznego.

Tenis jest jego pasją, a zarazem sposobem na życie. Sebastian zdobywał doświadczenia na wielu kortach tenisowych w Polsce, uczestniczył także w Akademickich Mistrzostwach Polski. Podczas studiów był aktywnym działaczem Akademickiego Związku Sportowego oraz współorganizatorem takich imprez jak Test Coopera czy finały Akademickich Mistrzostw Polski w piłce nożnej.

Jeden z twórców Akademii Tenisa Sporting. Od samego początku z wielkim zaangażowaniem wpisuje się w historię naszego Klubu.

Poza sportem interesuje się teatrem, sztuką i dobrą muzyką. Jego motto to: Wszystko jest w twoich rękach. Życie to twoja historia - spraw by była piękna.

Remek

Remigiusz Dopierała