SPORTING,

TU SPORT STAJE SIĘ PASJĄ!

SIŁA TKWI W ZESPOLE

Z tą dewizą działamy na rynku ponad 25 lat. Zaczynaliśmy w składzie kilkunastoosobowym a dziś zatrudniamy prawie setkę osób. W naszej firmie najważniejsi są ludzie – zarówno pracownicy jak i klienci. To dzięki nim utrzymujemy dobrą pozycję na rynku.

OB82100

CIĄGLE SIĘ ROZWIJAMY

Wdrażamy nowe strategie, ulepszamy jakość i komfort pracy. Dbamy o rozwój naszych pracowników oraz doskonalenie ich wiedzy a stabilność zatrudnienia mogą potwierdzić nasi długoletni pracownicy.

WSPÓŁPRACUJEMY

Przyjazna atmosfera jaką tworzą ludzie zatrudnieni u nas, uprzyjemnia wykonywanie codziennych obowiązków, a otwartość i współdziałanie na wszystkich szczeblach zarządzania pozwala wdrażać innowacyjne pomysły.

ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ

CV oraz list motywacyjny prosimy o przesłanie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klub Tenisowy Sporting
Leszno, ul. Sw. Józefa 5