Klub Tenisowy Sporting to idealne miejsce dla wszystkich miłośników tej wyjątkowej dyscypliny, jaką jest tenis ziemny. Zapewnia ono wszystkim miłośnikom tego sportu doskonałe warunki do aktywnego spędzania czasu. Dzięki naszym trenerom, a zarazem pasjonatom tenisa, każdy może na naszych kortach nie tylko doskonalić technikę gry, ale także rozpocząć swoją sportową przygodę z tą dyscypliną sportową. Wspaniała atmosfera Klubu Tenisowego Sporting to także wyjątkowi ludzie, którzy tworzą to miejsce: nasi goście i zawodnicy, instruktorzy oraz oddana swojej pracy kadra.

Klub tenisowy Sporting:

• największy obiekt tenisowy w Lesznie
  • cztery doskonale oświetlone korty z twardą nawierzchnią dywanową, redukującą obciążenie stawów
  • wypożyczalnia sprzętu do tenisa
  • kawiarnia z tarasem - idealne miejsce do wypoczynku dla zawodników i gości
  • szatnia z pełnym zapleczem sanitarnym
  • wykwalifikowana kadra trenerska
  • bogata oferta dla amatorów tenisa oraz możliwość uczestnictwa w Lidze Tenisowej
  • Akademia Tenisa dla najmłodszych
  • w okresie jesienno –zimowym na kortach montowana jest pokrywa balonowa, zapewniająca graczom doskonały komfort termiczny

Nasza oferta obejmuje:

• akademię tenisową
  • turnieje (amatorskie, tenis 10, ogólnopolskie)
  • serwis rakiet tenisowych
  • organizacja imprez okolicznościowych (integracyjne, urodziny, jubileusze itp.)
  • organizacja event'ów sportowych (nie tylko tenisowe)
  • organizacja imprez sportowych (tenisowych) poza naszym obiektem

Klub czynny:

Poniedziałek - piątek:  13:00 - 21:00
Sobota:  8:00 - 21:00
Niedziela:  12:00 - 18:00

Klub Tenisowy Sporting działa od czerwca 2015 roku. Założycielem Klubu jest Andrzej Gołdyn, właściciel firmy Sporting, która istnieje w Lesznie od 1990 roku. Klub Tenisowy powstał zgodnie ze sportową tradycją firmy oraz ideą rozwoju lokalnego sportu. Celem tego przedsięwzięcia jest promowanie zdrowego i sportowego trybu życia pośród wszystkich mieszkańców Leszna i okolic.

fot klub

Klub Tenisowy Sporting