I STAŁO SIĘ !!

MISTRZOSTWA LESZNA W TENISIE ZA NAMI. CÓŻ TO BYŁ ZA FINAŁ.. WIELKIE EMOCJE I ZAWODNICY NIESIENI BRAWAMI KIBICÓW !!

MISTRZEM ZOSTAŁ KUBA KRYGER POKONUJĄC GRZEGORZA STASCHINSKIEGO W 2 SETACH, 6-3, 6-3 !!
ŁATWIEJSZĄ DROGĘ DO FINAŁU MIAŁ KUBA KRYGER, KTÓRY ĆWIERĆFINAŁ I PÓŁFINAŁ PRZESZEDŁ BEZ GRY. JEGO PRZECIWNICY ODDALI MECZ KRECZEM!
ZDECYDOWANIE TRUDNIEJ MIAŁ GRZEGORZ STASCHINSKI, KTÓRY STOCZYŁ DWA TRUDNE POJEDYNKI - W ĆWIERĆFINALE Z JAKUBEM FIEDLEREM, A W PÓŁFINALE Z SEBASTIANEM KRUSZELNICKIM.

W FINALE TURNIEJU POCIESZENIA MARCIN ROKOSZ POKONAŁ EUGENIUSZA LASECKIEGO W DWÓCH SETACH I STANĄŁ NA NAJWYŻSZYM STOPNIU PODIUM!
SERDECZNIE GRATULUJEMY FINALISTOM, TYM BARDZIEJ, ŻE DLA EUGENIUSZA BYŁ TO DEBIUT W TAK DUŻYM TURNIEJU TENISOWYM !!

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM I DO ZOBACZENIA ZA ROK W KOLEJNYCH MISTRZOSTWACH LESZNA !!