IV edycja Turnieju o Puchar Sportingu odbywa się już pod gołym niebem.

Sobota to zmagania najmłodszych tenisistów. W 2 kategoriach wiekowych rywalizowało 10 uczestników.

W niedzielę rywalizować będą starsi tenisiści - o 10.00 kategoria zielona, a od 14.30 kategoria żółta.

W kategorii czerwonej zwyciężył Kacper Stachowiak, drugie miejsce zajęła Julia Gaweł, a na trzecim stopniu podium uplasowała się Lena Małolepsza.

Druga kategoria rozegrana w sobotę to grupa pomarańczowa.
Po raz kolejny najlepsza okazała się Michalina Mrozkowiak, która w finale pokonała Ksawerego Orcholskiego 2:0.
Na trzecim stopniu podium stanęli Michał Zielony i Oliwia Urbańska.
W turnieju uczestniczyli także Zofia Dworczak, Laura Barczyńska oraz Bartosz Gołąbka.

W kategorii zielonej udział wzięło 6 uczestników.
Zostali podzieleni na 2 grupy. Po 2 najlepszych zawodników awansowało do półfinałów.
W pierwszym półfinale Franciszek Jąder pokonał Yassine Baccari 2:0. Drugi półfinał pomiędzy Karolem Skórnickim i Marią Woźniak przy stanie 1:1 zakończył się dyskwalifikacją Marii za niesportowe zachowanie.
W wielkim finale Franciszek Jąder pokonał Karola Skórnickiego 2:1 i odniósł 3 zwycięstwo w naszym cyklu.

Kategoria żółta 11-13 lat przyniosła dużo emocji.
4 zwycięstwo z rzędu odniósł Maksymilian Krzyżosiak-Michnikowski, drugie miejsce zajął Sebastian Kozal, a na trzecim stopniu podium stanęli Karol Skórnicki i Kamil Cymerlik.

Najstarsza kategoria 14+ dla Jędrzeja Paszkowskiego. Drugie miejsce zajęła Oliwia Nowak, a trzecie Sara Tarnowska i Eryk Stróżycki.