W sobotę, 8 kwietnia odbyła się ostatnia - VII edycja GRAND PRIX SPORTING 2016/2017.

Do rywalizacji przystąpiło 16 uczestników, którzy zostali rozlosowani w 4 grupy. Finały odbyły się w niedzielę, 9 kwietnia.

Była to ostatnia szansa na zwiększenie dorobku punktów w klasyfikacji generalnej naszego cyklu! I nie zabrakło emocji związanych z podium klasyfikacji generalnej...

Pod nieobecność Leszka Janusza i Marcina Rokosza wytworzyła się szansa na roszady na podium.

I tak też się stało! Radosław Grobelski wygrał VII edycję Grand Prix i wskoczył na najniższy stopień podium. Zwyciężył Rafał Wojciechowski, a drugie miejsce zdobył Jędrzej Myszkowski.

Drugie miejsce wywalczył debiutant naszego cyklu Michał Suseł, który uległ w 2 setach Radkowi Grobelskiemu. Trzeci był Andrzej Woźniak.

W turnieju udział wzięli także: Jędrzej Myszkowski, Robert Ujejski, Marcin Masłowski, Zbigniew Barański, Paweł Wawrzyniak, Jędrzej Ginter, Rafał Wojciechowski, Rafał Czyżyk, Krzysztof Dolata, Marek Barański, Mariusz Bajer, Marcin Pianka oraz Tomasz Szymański.